Thermi Tight

Zabiegi na twarz

Czas

Powtórzenia

Metoda

Thermi Tight jest to innowacyjna radiofrekwencja iniekcyjna (nie mylić z mikroigłową). Jest to jedyna dostępna metoda podgrzewania skóry (nie naskórka tak jak w przypadku innych urządzeń wykorzystujących radiofrekwencję) w stopniu inicjującym stymulację produkcji nowego kolagenu. Możliwe jest to dzięki dwóm innowacyjnym rozwiązaniom. Po pierwsze do wytwarzania ciepła stosuje się radiofrekwencję o częstotliwości kHZ a nie MHz jak w przypadku wszystkich pozostałych wykorzystywanych w medycynie estetycznej i kosmetologii urządzeń. Ta niższa częstotliwość umożliwia przegrzanie tkanki a nie jej parzenie – w efekcie mamy produkcję nowego kolagenu a nie skręcanie już obecnego w tkankach.

Po drugie skóra podgrzewana jest od środka dzięki wprowadzeniu specjalnej kaniuli z końcówkę grzejącą.

Na jakie obszary stosujemy Thermi Tight?

Twarz w celu napięcia skóry na policzkach

Szyja

Ramiona – tzw. „motylki”

Brzuch po ciąży lub schudnięciu

Boczki i okolica pleców

Uda

Obszar nad kolanami

 

Opis zabiegu

W pierwszym etapie lekarz podaje w leczoną okolicę znieczulenie nasiękowe. Następnie wprowadza pod skórę bardzo cienką kaniulę (cieńszą niż w popularnych zabiegach nici liftujących). Kaniula ta emituje iniekcyjną radiofrekwencję i dzięki bardzo precyzyjnej kontroli temperatury, zarówno tkanki, jak i skóry, podgrzewa tkankę do odpowiedniej temperatury.

Efekty

Thermi Tight to minimalnie inwazyjny zabieg, który pozwala na uzyskanie efektu silnego liftingu zarówno w okolicy podbródka i dolnej części twarzy, jak i na całym praktycznie ciele.

Made with by Rocket-Marketing