Diagnostic

Correct diagnosis is the basis for both active prevention and effective treatment.

Acting in consultation with our experienced senior doctors and physiotherapists, we are able to solve your problem.

Terapia manualna

Nieodzowny element przywracania Twojego ciała do idealnej formy, abyś mógł w pełni cieszyć się aktywnym życiem.
Nasi wysokiej klasy rehabilitanci pozostawią Cię we wspaniałej formie.

physical therapy

Your body has no secrets from us.

For the sake of your utmost comfort, we have created a special area devoted to physiotherapy and rehabilitation, where we can deal with all your aches and pains, including, among others, musculoskeletal disorders, spinal dysfunctions, and neuro-musculo-skeletal disorders.

We keep our promises.

BECOME THE NEW YOU


Wypełnij ten formularz. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania."


"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres e-mail/numer telefonu komórkowego/inny kontakt elektroniczny. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania."

Made with by Rocket-Marketing