LASEROWE LECZENIE NIETRZYMANIA MOCZU

Czas

60 min

Powtórzenia

Według zaleceń lekarza

opis zabiegu

LASEROWE LECZENIE NIETRZYMANIA MOCZU za pomocą lasera FOTONA Spectro SP
Leczenie nietrzymania moczu odbywa się przy pomocy nowoczesnego lasera. Zabieg polega na fototermicznym, nieablacyjnym obkurczeniu pochwy. Wiązka laserowa wzmacnia ścianki pochwy, powięź wewnątrzmiedniczną oraz obszar ujścia cewki moczowej. Dochodzi do stymulacji włókien kolagenowych śluzówki, obkurczenia tkanki, co daje zmniejszenie kąta nachylenia cewki moczowej i przywraca jej prawidłowe funkcjonowanie.
Przebieg zabiegu: do zabiegu kwalifikuje lekarz. Wymagane jest aktualne badanie cytologiczne. Zabieg wykonywany jest przy pomocy specjalnej głowicy, którą wprowadza się do pochwy. Laser działa bezpośrednio na ścianki pochwy, doprowadzając do gruntownej przebudowy całej jej śluzówki. Zabieg redukuje problem nietrzymania moczu. Jest bezbolesny, nie wymaga znieczulenia.
Bezpieczeństwo zabiegu: zabieg przy użyciu lasera Er-YAG firmy Fotona zastępuje tradycyjne metody chirurgiczne polegające na wszywaniu taśm i siatek. Zabieg laserowy jest bezpieczny, bezkrwawy, bezbolesny, nie wymaga znieczulenia, ani hospitalizacji, a po 3-5 dniach można wrócić do normalnej aktualności seksualnej.

wskazania

• zabieg redukuje problem nietrzymania moczu

efekty

• przywrócenie prawidłowego funkcjonowania cewki moczowej

• wyeliminowanie nietrzymania moczu

• odzyskanie komfortu psychicznego oraz fizycznego

• w większości przypadków wystarcza wykonanie jednego zabiegu i problem znika. W zależności od tego, jak dokuczliwy jest problem, czasami jednak trzeba wykonać serię dwóch lub trzech zabiegów

przeciwwskazania

• przed przystąpieniem do zabiegu pacjentka powinna przebadać się ginekologicznie i wykluczyć ewentualne infekcje dróg moczowych i rodnych oraz powinna posiadać aktualną cytologię

cena

Made with by Rocket-Marketing