Platforma Etherea

Czas

45 min

Powtórzenia

Według zaleceń

opis zabiegu

Wśród najnowszej generacji, a zarazem najwyższej jakości urządzeń  znajduje się najbardziej wszechstronna  na świecie Platforma  Etherea  – to laserowa platforma numer jeden na globalnym rynku medycyny estetycznej. Została wyprodukowana zgodnie z ogólnoświatowymi standardami ISO/UL. Posiada certyfikaty FDA, CE, CAN/CSA i ANVISA.  Jej wszechstronność  dzięki zastosowaniu unikalnego połączenia różnych technologii laserowych i innych źródeł światła pozwala na skuteczność w zastosowaniu do ponad 70 wskazań. W naszej klinice używamy siedmiu laserów (poniżej opisanych) dobierając indywidualnie jego rodzaj i parametry do problemu danego pacjenta.
Poza tym dla lepszego komfortu podczas zabiegów
stosujemy system chłodzący za pomocą urządzenia
SIBERIAN FIT®.

efekty

Laser ACROMA-QS®  jest zbudowany w technologii bezpiecznej dla wszystkich fototypów, bez konieczności ograniczania się do określonych pór roku, co pozwala zaproponować pacjentom zabiegi laserowe nawet w sezonie letnim. Jest to najnowsze rozwiązanie technologiczne dla nieablacyjnego frakcyjnego odmładzania skóry, zabiegi są szybkie (np. zabieg “lunchowy”), praktycznie bezbolesne bez okresu rekonwalescencji. Niezwykle skuteczne na twarz i ciało. Dzięki temu,  że generuje większą dawkę energii przypadająca na impuls, zapewnia jeszcze lepszą skuteczność w usuwaniu zarówno zmian pigmentacyjnych jak i różnokolorowych sztucznych pigmentów.
Głowica ACROMA-QS® oferuje:
1. Zabiegi laserowe – długość  fali 1064nm: usuwanie tatuaży (pigmentu granatowego, czarnego, i/lub ciemniejszych), licznych zmian pigmentacyjnych (uwzględniając plamy starcze, cienie pod oczami, znamię Oty, znamiona, plamy cafe au lait, hyperchromia) oraz nieablacyjne odmładzanie skóry (laserowe wyrównywanie kolorytu skóry); oraz
2. Zabiegi laserowe – długość  fali 532 nm: usuwanie tatuaży (pigment czerwony, pomarańczowy, żółty  lub zielony), zmiany pigmentacyjne (uwzględniając plamy cafe au lait, melazma, plamy soczewicowate starcze, znamię  Beckera, piegi, rogowacenie łojotokowe).
Laser IPL-QS® – to prawnie zastrzeżona technologia impulsu fali prostokątnej (SQUARE-WAVE PULSE), wykorzystująca mikroprocesowe impulsy dla jeszcze lepszych rezultatów terapii i optymalnego poziomu bezpieczeństwa. Posiada pięć filtrów w standardzie Plug and Play: 400, 540, 580, 640 oraz 695 nm, co znacząco rozszerza liczbę wskazań zabiegowych oraz pozwala bardziej precyzyjnie dobrać filtr do problemu pacjenta. Wbudowany szafirowy system chłodzący pozwala na większy komfort i bezpieczeństwo. Dzięki posiadaniu pulsów 5-100 ms zwiększa bezpieczeństwo terapii w przypadku ciemniejszych odcieni skór (Fitzpatric IV-VI) oraz pozwala na osiąganie widocznych rezultatów leczenia zmian naczyniowych o różnej wielkości i głębokości. Natomiast częstotliwość powtórzeń do 2 Hz i stosunkowo duża powierzchnia zabiegowa (4,8cm2) skraca czas przeprowadzania zabiegu.
Technologia IPL-S Q®  jest przeznaczona do stopniowego i/lub trwałego redukowania niechcianego owłosienia; zmian naskórkowych (łagodne zmiany pigmentacyjne), przebarwień posłonecznych, hiperpigmentacji, melazmy, piegów; nieablacyjnego fotoodmładzania i redukcji delikatnych linii i zmarszczek; leczenia drobnych zmian skórnych (czerwone znamię  naczyniowe, krwiaki, teleangiektazje na ciele i twarzy, trądzik różowaty o postaci rumieniowej, naczyniak, pajączek naczyniowy), poikilodermii civatte, zniekształceń  żylnych, leczenia łagodnego do umiarkowanego trądziku.
Laser INTENSE-IR® – to nieablacyjna, nieinwazyjna technologia bez okresu rekonwalescencji, oparta na najnowszych osiągnięciach w dziedzinie systemów wykorzystujących światło.  Posiada wbudowany przed i po zabiegowy system chłodzący, który zapewnia bezpieczeństwo i komfort zabiegu umożliwiając jednocześnie zastosowanie bardziej intensywnej formy zabiegu.
Techologia Intense-IR® – Thermolifting – jest przeznaczona do podgrzewania tkanki podskórnej w celu stymulacji produkcji kolagenu w terapii i wiotkiej skóry i poprawie jej jędrności.
Laser LONGPULSE®– to technologia która dzięki lepszej penetracji oraz absorbcji fali o określonej długości przez hemoglobinę oferuje maksymalną precyzję, skuteczność i bezpieczeństwo w usuwaniu różnych pod względem wielkości i głębokości zmian naczyniowych.  Oferuje cztery różne wielkości plamek: 2,3,6  i 9 mm oraz maksymalny przepływ do 500J/cm2, co gwarantuje różne terapie dla różnych dolegliwości medycznych związanych ze zmianami naczyniowymi na twarzy i kończynach. LongPluse jest bezpiecznym rozwiązaniem terapeutycznym o potwierdzonej naukowo zwiększonej skuteczności klinicznej. Brak okresu rekonwalescencji i bez ryzyka komplikacji, które mogą się pojawić podczas stosowania innych konwencjonalnych technik, takich jak np. skleroterapia.
Dodatkowo dzięki unikalnej technologii LongPluse to także nowy standard peelingu termicznego. Idealna synergia pomiędzy długością fali, gęstością enegrii i szerokością impulsu (od 0,3 do 1ms) pozwala na rozszerzenie zakresu wskazań.
Głowica LONGPULSE®  jest przeznaczona do koagulacji i regulacji hemostazy w obrębie naczyń oraz zmianach naskórkowych, w tym w leczeniu teleangiektazji, żylaków żył powierzchownych, naczyniaków, pajączków naczyniowych, trądziku różowatego oraz znamion.
Technologia ta zalecana jest również  do nieablacyjnej redukcji zmarszczek na twarzy, rozstępów, stopniowego –  trwałego usuwania niepożądanego owłosienia, zwłaszcza u osób o ciemnej karnacji (V-VI wg skali Fitzpatricka). W trybie Dynamics ogólne wskazania do zabiegu obejmują: peeling termiczny (w celu zmniejszenia drobnych zmarszczek, poprawy tekstury skóry, zmniejszenia porów
i zwalczania trądziku różowatego) oraz leczenie grzybicy paznokci.
Laser PRODEEP® – to 9 krotnie  większa głębokość penetracji w porównaniu z innymi nieablacyjnyjnymi laserami dostępnymi na rynku, co gwarantuje o wiele wyższą skuteczność kliniczną. Szeroki zakres intensywności zabiegowej ProDeep daje możliwość nieablacyjnej obróbki frakcyjnej w głębszych warstwach skóry, generując wyższą temperaturę w tkance podskórnej. Technologia dostarcza wysoką dawkę skolimowanej energii poprzez mikrofrakcjonujące soczewki, a czas trwania impulsów to zaledwie 2-20ms. Kwadratowy układ punktów, mniejsze mikrofrakcjonowanie wiązki oraz większy odstęp pomiędzy punktami przekłada się na wyjątkowe rezultaty terapii. To zrewolucjonizowało rynek, gdyż ten nieablacyjny laser frakcyjny daje doskonałe efekty już od pierwszego zastosowania, z jednoczesną gwarancją bezpieczeństwa i bez okresu rekonwalescencji.
ProDeep® jest laserowym nieablacyjnym zabiegiem odmładzającym. Leczy zarówno rozstępy o barwie czerwonej, jak i białej, blizny atroficzne, świeże blizny po zabiegach chirurgicznych, blizny trądzikowe oraz melazmę. ProDeep® nadaje się również do zabiegów wspomagających leczenie łysienia oraz grzybicy paznokci (terapia off-label).

Made with by Rocket-Marketing