powiększenie punktu G

Czas

30 min

Powtórzenia


Według zaleceń lekarza

opis zabiegu

Powiększanie punktu G – poprawa i wzmocnienie doznań intymnych

Brak satysfakcji z życia intymnego może mieć podłoże fizyczne i być związane z taką, a nie inną budową anatomiczną pacjentki. Problem zniwelować można poprzez powiększenie punktu G – jednej z najbardziej erogennych stref ciała każdej kobiety. Krótki zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jest w stanie dać efekt utrzymujący się nawet 2 lata!
Powiększanie punktu G to zabieg ginekologii estetycznej o przystępnej cenie i dużej skuteczności. Jest to nowoczesna, niechirurgiczna metoda, której celem jest uwydatnienie i ujędrnienie punktu G. Zabieg może stać się jedyną deską ratunku dla kobiet, które nie odczuwają zadowolenia podczas stosunku płciowego. Problem braku orgazmu narasta wraz z wiekiem, ponieważ z upływem lat dochodzi do zmniejszenia tego miejsca oraz do obniżenia liczby receptorów czuciowych odbierających bodźce rozkoszy.
Przebieg zabiegu
Zabieg polega na wstrzyknięciu w odpowiednie miejsce na ścianie pochwy kwasu hialuronowego , a co za tym idzie uwydatnieniu punktu G. Przeprowadzany jest on w znieczuleniu miejscowym i trwa zaledwie 20-30 minut.

wskazania

  • mniej intensywne doznania seksualne
  • okres menopauzy, który powoduje zmniejszanie się punktu G
  • nieprawidłowa budowa okolic intymnych
  • brak orgazmu pochwowego

efekty

Dzięki powiększeniu punktu G jest on mocniej stymulowany podczas stosunku, co skutkuje intensyfikacją doznań seksualnych. Zabieg daje długotrwały efekt utrzymujący się od 1 do 2 lat. Powiększenie punktu G nie wymaga okresu rekonwalescencji – pacjentka może podjąć współżycie już po 4 godzinach od zabiegu.

Made with by Rocket-Marketing