Sculptra kwas polimlekowy

Czas

Zabieg trwa 30 minut.

Powtórzenia

Z reguły wykonuje się 3 sesje w odstępach od 4 do 6 tygodni.

metoda

Sculptra to nowoczesny i skuteczny zabieg, wykorzystujący właściwości kwasu polimlekowego (substancji naturalnie występującej w ludzkim organizmie).
Dzięki zastosowaniu kwasu L-polimlekowego (PLLA) możemy poprawić owal twarzy, zniwelować zmarszczki, fałdy i bruzdy oraz uzupełnić ubytki w objętości na twarzy Preparat stymuluje skórę do samodzielnej produkcji kolagenu, a jago zastosowanie pozwala na widoczne odmłodzenie twarzy.
Zabiegi z użyciem Sculptry głównie poleca się na twarz, ale można również stosować go w korektach ubytków pooperacyjnych, dużych blizn zanikowych czy nawet nierówności po zabiegach odsysania tkanki tłuszczowej, liposukcji.
Zabieg jest bezpieczny i mało inwazyjny.

opis zabiegu

Jaki jest przebieg zabiegu?
Przed zabiegiem na okolicę która ma być poddana zabiegowi stosuje się warstwą kremu znieczulającego (np. Emla).
Zawiesina kwasu polimlekowego, jest wstrzykiwana pod skórę za pomocą strzykawek z bardzo cienkimi igłami, które nie zostawiają śladów w miejsca wkłucia i redukują do minimum ból. Po przeprowadzonym zabiegu zaleca się wykonanie masażu leczonego obszaru skóry, w celu prawidłowego rozmieszczenia się substancji.

efekty

Efekt po pierwszym zabiegu jest zauważalny już po 6 tygodniach i utrzymuje się nawet do 36 miesięcy. Jakie efekty uzyskujemy po zastosowaniu Sculptry?

  • Pobudzona produkcja naturalnego kolagenu
  • Poprawione napięcie, sprężystość i elastyczność skóry

przeciwwskazania

  • Choroby autoimmunologiczne
  • Ciąża i okres karmienia
  • Skłonność do powstawania blizn przerostowych, keloidów
  • Aktywne infekcje wirusowe i bakteryjne na twarzy
  • Niewyrównana cukrzyca
  • Choroby nowotworowe

zalecenia

Iniekcje Sculptrą także mogą powodować działania niepożądane. Zaczerwienienie, obrzęk, swędzenie i ból to najczęściej zgłaszane przez pacjentów dolegliwości, które ustępują zwykle w ciągu 2 do 6 dni.

Made with by Rocket-Marketing