Godziny otwarcia

Quantum Clinic

pon. – pt. 9:00 – 21:00

sob. 9:00 – 15:00, nd – nieczynne

 

 

Quantum Clinic – filia Milanówek

wt. – pt. 9:00 – 19:00

sob. 8:00 – 15:00, nd – nieczynne

 

Kontakt

Adres

Quantum Clinic

ul. Piękna 15 Warszawa

 

 

 

Quantum Clinic – filia Milanówek

ul. Krzywa 8/11 Milanówek

BECOME THE NEW YOU


Wypełnij ten formularz. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania."


"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres e-mail/numer telefonu komórkowego/inny kontakt elektroniczny. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania."

Quantum Clinic to ekskluzywne miejsce stworzone z myślą o Tobie i Twoim dobrym samopoczuciu. Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom i aspiracjom, zbudowaliśmy przestronne i przemyślane w najdrobniejszych szczegółach studio odnowy biologicznej, które oferuje Ci kompleksowe usługi z dziedziny kosmetologii, dermatologii oraz stylizacji paznokci. Zapraszamy do naszego kompleksu przy ul. Pięknej 15, gdzie w zaciszu ekskluzywnych i nowoczesnych przestrzeni, a jednocześnie w sercu tętniącego życiem Śródmieścia Warszawy przekonasz się o potrzebie luksusu w Twoim życiu i oddasz się w ręce naszych specjalistów. Na tych z naszych Klientów, którzy nie lubią gwaru miejskich aglomeracji, ale nie chcą rezygnować z luksusowych usług i komfortu, jaki oferuje nasza klinika, czekamy w naszej filii na obrzeżach Warszawy, z dala od zatłoczonych ulic miasta, w cichym i urokliwym Milanówku. W naszej ofercie znajdują się profesjonalne zabiegi pielęgnujące Twoją twarz oraz stymulujące proces odnowy i regeneracji Twojego ciała. Swoją specjalną ofertę kierujemy również do mężczyzn pragnących zadbać o kondycję swojej skóry. W Quantum Clinic zadbamy o Ciebie kompleksowo i dołożymy wszelkich starań, abyś poczuł się w pełni zaopiekowany i razem z nami osiągnął wymarzony efekt. Odkryj swoje piękno!

 

Quantum Clinic to dobry i sprawdzony adres. Odwiedź nas przy ul. Pięknej 15 w Warszawie lub przyjdź do naszej filii w Milanówku przy ul. Krzywej 8/11.

 

Made with by Rocket-Marketing