KLUB PREMIUM ZLOKALIZOWANY W CENTRUM WARSZAWY

Jedyny klub premium w Śródmieściu Warszawy. Zaprojektowany, by inspirować. Miejsce, gdzie wszystko łączy się ze sobą w absolutnej harmonii, tworząc Twoją prywatną przestrzeń.

Zobacz galerię

MIEJSCE STWORZONE Z MYŚLĄ O TOBIE

Przestronne, przemyślane w najdrobniejszych szczegółach, zatopione w ciepłych barwach ziemi i naturalnego światła wnętrza, tworzą przestrzeń dla ciała i ducha, w którym spotkasz ludzi z pasją. Dzięki technologiom, innowacyjnemu podejściu do treningu w jednym miejscu znajdziesz wszystko, co pozwoli Ci odnaleźć harmonię w centrum miasta.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUG

Zadbaj o siebie, korzystając z przywilejów klubowiczów Quantum. Do Twojej dyspozycji oddajemy prestiżowe przestrzenie klubu fitness, kliniki urody oraz strefy fizjoterapii.

POZNAJ STREFY QUANTUM

POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY DEDYKOWANEJ SPECJALNIE DLA CIEBIE

Czekamy na Ciebie.  Quantum to Twoje miejsce. Przyłącz się do wyjątkowej społeczności, otocz  się ludźmi z pasją. Powierz  im swoje cele dla Twojego komfortu i postępu widocznego każdego dnia.

OTRZYMAJ OFERTĘ

BECOME THE NEW YOU


Wypełnij ten formularz. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania."


"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres e-mail/numer telefonu komórkowego/inny kontakt elektroniczny. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania."

Made with by Rocket-Marketing